התחלות חדשות

August 10, 2017

PLAS Studio -

פעם היה לי בלוג. קראו לו משתפצת והוא התקיים באתר סלונה, כשסלונה עוד היה אתר קטן ומשפחתי. הבלוג עסק, איך לא, בתלאות השיפוץ של קופסית הפלא. שם גם נתבע הכינוי קופסית הפלא (מיד אחרי חסק'ת הדגל), ועוד כלמיני מטבעות לשון שהם רק שלי ומצחיקים כמובן - רק אותי. 

 

במשך חודשים שפכתי על גבי הבלוג שם את כל החלומות שהיו לי לגבי ה-37 מטר. כתיבת הבלוג התחילה הרבה לפני שהתחיל השיפוץ והפוסטים הראשונים עסקו בחלומות - איך יהיה המטבח, ומה אני רוצה שיהיה במקלחת וכן הלאה. בין לבין כתבתי גם סתם על החיים. השיפוץ התחיל מוקדם מהצפוי - מוקדם ממה שהייתי מוכנה בפועל, והחלק הזה של הבלוג עסק בתלאות של המהפך מחירב'ה לפלא. והיו תלאות. 

 

באיזשהו שלב אבא שלי, הקבלן הראשי בשיפוץ, ביקש שאפסיק לספר לכל העולם את התלאות כי אז אמא שלי חוקרת אותו בערב מה זה "גזירה של קורה" ואם זה באמת כזה קטן. מעט אחרי סיום השיפוץ הבלוג גווע לאיטו כשאני הייתי יותר ויותר עסוקה בתכל'ס מאשר היה לי זמן לכתוב על התכל'ס הזה.

 

בפברואר 2011 חזרתי לדירה המשופצת. ביוני של אותה שנה יצאתי לעצמאות אחרי כמה שנים כשכירה בתחום. החיים עברו שינויים וכולם השתקפו ב-37 מטר האלה. באיזשהו שלב קראנו לה קופסית הפלא האלסטית כי כל פעם התפלאנו כמה אפשר לדחוס פנימה מבלי שהקירות יתפקעו. השיא הגיע לפני כמה חודשים כשהיורשת התחילה לזחול, יחד עם שני כלבים שמסתובבים בין הרגליים. 

 

 

 

זה היה השלב שהבנו שהגיע הזמן להגיד שלום.

 

בין ההחלטה להגיד שלום לבין הביצוע המוחלט של ה-ביי ביי כמובן שיש פער של כמה חודשים - להבין מה התקציב, לפנות זמן לחפש, לראות דירות, להתלהב, כמעט לסגור, להפיל את העיסקה בגלל תנאים הזויים וחוזר חלילה. 

 

אבל הגענו אל הנחלה, שכמעט כפולה בגודלה מהקופסית. ואנחנו מתרגשים (ולחוצים כמובן). פעם ראשונה שבאמת נעבור למקום שהוא של שנינו ואנחנו צריכים לתכנן אותו יחד. אם בקופסית הכל היה אני והוא רק הוסיף קצת טאצ'ים מטעם הנגר הפנימי שבו, הפעם זה יהיה שונה - אני אצטרך ללמוד לקבל את הרצונות שלו ולמצוא את שביל האמצע שבין הסגנונות של שנינו.  

 

ושוב פעם, כמו בבלוג ההוא - אני עוברת לצד השני של המתרס - הצד של הלקוח. כשברקע מתנהל לו שיפוץ ענק ומסתיים לו שיפוץ נוסף, אנחנו מתיישבים לתכנן, לארוז, לצבוע, לחדש, למיין, לסדר ולהתחיל פרק חדש של מגורים. 

Share on Facebook
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Me