סטיילינג "בקטנה"

August 6, 2017

PLAS Studio -

פעם, מזמן, קופסית הפלא היתה מעוצבת לתפארת. נקיה משטויות, ריקה כמעט מריהוט, מושלמת לצילום. לא צילמתי. הרגיש לי ריק. אז רק יצאתי לעצמאות ולא באמת היה לי מושג מה ואיך. וגם כמו כל משפץ - לא נשאר לי גרוש בבנק. 

לאורך השנים, עוד לפני השינויים המשמעותיים של שלוש השנים האחרונות - נוספו לבית עוד ועוד פריטים. לא כולם מעוצבים, רובם פשוט פרקטיים עם שאיפה להיות דקורטיביים. חייבת להגיד שלא תמיד הצליח להם (לפריטים הכוונה). 

 

לפני שהיורשת נחתה סידרנו את הבית לקראתה - פינינו דברים (מלא), הכנו מקום לשידת החתלה, לעריסה מתחברת, ארגזון לצעצועים, מקום לדחוף את האוניברסיטה והיה נדמה לנו שבזאת יסתכם הציוד שלה. 

 

כמובן שטעינו. 

 

אבל זאת רק אנקדוטה קטנה לאיך החיים השתנו מקצה לקצה בכל המימדים בשנה החולפת. בתאריך המקורי שבו הפוסט היה אמור להתפרסם צילמתי את אחד מהבתים האהובים עלי מלפני הלידה. צריך להבין שיום צילום עבורנו המעצבים הוא לא זבנג וגמרנו - באים מצלמים הולכים. מדובר על שבוע של הכנות שמתנקזות לחמש-שש שעות של עבודה מאומצת.

 

מתחילים מביקור מקדים בבית וצילום של כל מה שרוצים לצלם. רשימות על גבי רשימות של פריטים שחסרים: החל מכיסויי מיטה וכלה בקרש חיתוך לצילום המטבח. הדרך עוברת בלפחות ארבע חנויות אקססוריז, כאשר כל פריט נרכש/מושאל בקפדנות מתוך מחשבה על כל פריים ופריים.  

 

יום צילומים הוא לא איך הבית נראה בשוטף - ביום יום שלו עם התכונה המשפחתית. צילום של בית הוא בעצם הצהרת יכולות - הפוטנציאל של הבית כפי שהמעצב דמיין. משטחים נקיים בלי הבלגן הקבוע על השיש, בלי כל הקרמים במקלחת, ערמת ספרים ליד המיטה למרות שבפועל לא קוראים שם ספרים. בחירה מדויקת של אקססוריז. 

 

 

 

אבל נחזור רגע לקופסית. עם כל התהפוכות של שלוש השנים האחרונות כשהגדולה והמשמעותית שבהן תהיה בת שנה ממש בעוד שבוע (!!) עדיין אני מנסה שהבית יראה סביר עם טיפה סטייל. אז בין העגלה שחוסמת את הכניסה יחד עם מדפסת תלת מימד שעדיין בקופסא, לערמות הצעצועים שמפוזרות בבית, בסוף היום אחרי שהיורשת נדרמת מתחולל טורנדו קטן שמחזיר את הבית לשפיות מעוצבת. 

 

לפני כמה ימים נכנסתי למקלחת ושמתי לב שבלי להתכוון יצרתי פינה שהיא כולה המשפחה הקטנה שלנו והיא חמודה ממש. וכל מה שהייתי צריכה זה להדפיס כמה תמונות ולתלות ולקנות דגים מגומי לאמבטיה הקטנה שלה (מקס סטוק בעשרה שקלים....).  

 

 

רוצה להגיד בעצם - לא צריך לעשות מהפכה בבית בשביל קצת סטייל ולא צריך לשבור קופת חיסכון ולמכור את הכליות של כל בני המשפחה. כל מה שצריך זה לחשוב מחוץ לקופסא ולזכור שההשראה נמצאת בכל מקום וכל דבר יכול להפוך למשהו שהוא לא בהכרח נועד בשבילו. 

 

Share on Facebook
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Me